Te damos la bienvenida a la comunidad de T!Estás a un paso de acceder al mejor contenido, creado por personas como vos.

O iniciá sesión con
¿No tenés una cuenta?
İzmir ili ve tüm ilçelerine kargo ile Bebek Şekeri, sünnet sekeri,bebek mevlüt şekeri,bebek kapı süsü hizmeti vermekteyiz. Her zevke ve bütçeye uygun şık Bebek Şekeri modellerimizden birini seçerek sitemizden güvenli bir şekilde kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.
Ödemeniz bizlere ulaştıktan sonra sipariş verdiğiniz Bebek Şekerleri elde itina ile hazırlanmaya başlar, etiketi takıldıktan sonra paketlenerek İzmire teslim edilmek üzere kargoya verilir.
Bu süreç maximum 5 gün sürmektedir, acil siparişlerde müşterilerimizi bu özel günlerinde yanlız bırakmamak için aynı gün içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile uygun fiyatlarla gönderilmektedir. Ayrıca 200 TL ve üstü siparişlerde kargo ücreti Hayaller Dükkanı tarafından karşılanır, kargo ücreti ödemezsiniz. Daha düşük siparişlerde kargo ücreti 3 ile 7 tl arasında değişmektedir.
www.hayallerdukkani.com Online Satış Sitemizden Bebek Şekeri Modellerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Bebek Şekeri etiketleri bizim tarafımızdan ücretsiz olarak fotoğraf kağıdına renkli baskı yapılarak islere gönderilmektedir.
Siparişlerinizin ödemesini Banka Havalesi veya Kredi Kartı ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle sistemimize kaydetmiyoruz.
Ayrıca bebek şekerini kendileri yapmak isteyen annelerimiz, İzmirToptan Bebek Şekeri sarf Malzeme Satışı için hayaller dükkanı internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.husnahuner.com.tr/u-k/erkek-bebek-sekeri